✅ SON DAKİKA! Ezhel’e bir dava daha! izle Haberi

Url

Anlık gelişmeleri takip etmek için Qwez yeni adresiniz! ✅ SON DAKİKA! Ezhel’e bir dava daha!
izle Haberi başlıklı video ile gündemi yakından takip edebilir, en yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! ✅ SON DAKİKA! Ezhel’e bir dava daha!
izle Haberi adlı bu video, günceli takip edebilmeniz için sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! En çok merak edilen ve en çok konuşulan haberleri Qwez’le takip etmek için sitemize abone olmayı ihmal etmeyin!

💖 Please Subscribe: https://www.youtube.com/channel/UCbTl…💖 #ezhel, #Serkanİpekçioğlu✲ ⋆ ❄ ❅ ❇ ❈ ❖ ✫ ✪ ✩ ✬ ✭ ✰ ✹ ✷ ✶ ✵ ✳ ✱ ❊ ✍  ‘Ezhel’ adıyla tanınan ünlü rapçi Serkan İpekçioğlu hakkında “uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme” suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle geçtiğimiz aylarda dava açıldı. Mahkeme ise Sercan İpekçioğlu’nun suç işleme kastıyla hareket etmediğin anlaşıldığını belirterek beraatına karar verdi.  Beraat kararının ardından Ezhel hakkında yeni bir dava daha açıldı.  EVİNDE ARAMA YAPILDI, KAN ÖRNEĞİ ALINDI  Habertürk’ten Arzu Kaya’nın haberine göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, ülke genelinde uyuşturucu madde kullanımını özendirme ile ilgili sosyal paylaşım sitelerinde yapılan paylaşımlardan hareketle Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nca rapor düzenlendiği belirtildi.  Ezhel’in internet üzerinden yayınlanan şarkılarında uyuşturucuyu özendirdiği tespiti yapıldığı kaydedildi.  ‘Şehrimin tadı’, ‘küvet’ ve ‘alo’ isimli şarkılarında uyuşturucu maddeyi özendirdiği vurgulanan iddianamede, İpekçioğlu’nun evinde aramalar ya …❉ ✾ ✽ ✼ ✠ ☆ ★ ✡ ✴ ✺ ☼ ☸ ❋ ✽ ✻ ❆ ۞ ۝ ☀ ❃ ❂ ✿ 💖 I do not own any images. For information on copyright infringement, please contact: vct226@gmail.com 💖 I will always put your website backlink and recommend them here:💖 Licence:✅ Adventures by A Himitsu https://soundcloud.com/a-himitsu✅ Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 ✅ https://creativecommons.org/licenses/… ✅ Music released by Argofox https://youtu.be/8BXNwnxaVQE✅ Music provided by Audio Library https://youtu.be/MkNeIUgNPQ8
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.