30 METREDEN DENİZE ATLADIM !! (Cliff Jumping)

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış 30 METREDEN DENİZE ATLADIM !! (Cliff Jumping) adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren 30 METREDEN DENİZE ATLADIM !! (Cliff Jumping) videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

30 METREDEN DENİZE ATLAMA CHALLENGE!! videomuz sizlerle. Arkadaşlar bugün Antalya Liman da Sıçan adasına tırmanıp çok yüksekten denize atladım. Aynı zamanda tırmanış ve parkur videosu olan cliff jumping videomuzu umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler.Fester Abdü https://www.instagram.com/delimine0/İrtibat & İşbirliği:Türkiyenin En İyi YouTube Kanalıdelimine@creatorstation.com
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.