300 TL’ye Oyuncu Bilgisayarı Toplamış Kadar Olduk! (PUBG’de Çorba Parası Çıktı!)

Url

Hayatımızın her alanında yer alan Teknolojilerden sadece bir tanesi olan 300 TL’ye Oyuncu Bilgisayarı Toplamış Kadar Olduk! (PUBG’de Çorba Parası Çıktı!) adlı video ile sizlerleyiz.


Teknolojik eşyalar, alet ve edavatların incelenmesi, nasıl kullanıldığının bilgisi, Avantaj ve dezavantajlarının yer aldığı birbirinden eşsiz videolar ile Qwez en büyük yardımcılarınızdan biri olacak! Aynı 300 TL’ye Oyuncu Bilgisayarı Toplamış Kadar Olduk! (PUBG’de Çorba Parası Çıktı!) adlı videoda olduğu gibi. iyi seyirler.

Açıklama

Yükleyen: Webtekno
Yüklenme Tarihi: 05 Temmuz 2018 – 16:13

300 TL’ye Oyuncu Bilgisayarı Toplamış Kadar Olduk! (PUBG’de Birinci Olduk!)Merhaba sevgili Webtekno takipçileri bu videomuzda sizlerle birlikte kendisine klavye ve mouse bağlayıp mobil de oyun oynayabileceğiniz bir oyun konsolunu inceleyeceğiz.Arkadaşlar öncelikle şunu bir söyleyelim biz bu ürünü 300 TL’ye aldık. Dolar kuruna göre fiyatı değişebiliyor. İnternette de rahatlıkla bulabilirsiniz. Olayı da şu; kendisine bir adet klavye ve mouse bağlayarak tıpkı gelişkin bir oyun bilgisayarında oyun oynuyormuş gibi takılabilirsiniz. Arada bir ufak tefek donmalar oluyor fakat yine de telefon ekranından oynayanlara göre daha avantajlı pozisyona düşüyorsunuz.Ha bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi? Onu bilemeyiz, buna siz karar verin 🙂 Biz, aldık-kurduk ve PUBG ile test ettik. Bir de üstüne araba yarışı attık. İkisini de gayet sorunsuz bir şekilde oynayabildiğimizi de belirtelim. Keyifli izlemeler dileriz görüşmek üzere 🙂 Kanalımıza abone olmayı unutmayın http://goo.gl/y4AjCYHepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

Etiketler:
teknoloji dünyası, guncel, yazılım, donanım

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.