Adnan Oktar Kimdir ve Nerelidir? | Harun Yahya Kim?

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Adnan Oktar Kimdir ve Nerelidir? | Harun Yahya Kim? adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Adnan Oktar Kimdir ve Nerelidir? | Harun Yahya Kim? videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Adnan Oktar Kimdir ve Nerelidir? | Harun Yahya Kim? 2 Şubat 1956’da Ankara’da doğdu. anne adı Mediha, baba adı Yusuf. Orta okulu Cebeci’de, Liseyi Kurtuluş’ta okudu. Adnan Oktar Harun Yahya müstear ismini kullandı. Adnan Oktar Sosyal medyada A9 Tv’de kedicikleri ile yaptığı programlarla gündem oldu. Kısa bir süre önce Harun Yahya olarak belgeselleri ve kitapları uzun zamandır piyada mevcut. Kedicikleri ile dans, oyun havaları, sohbetleri gündemde popüler hale geldi. Adnan Oktar Kimdir ve Nerelidir? | Harun Yahya Kim? adlı videomuzu izleyerek hayatı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Adnan Oktar Kimdir ve Nerelidir? | Harun Yahya Kim? hazırladığımız videoyu izledikten sonra Kimdir ve Nerelidir adlı kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kimdir ve Nerelidir İyi seyirler diler…
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.