ADNAN OKTAR’IN ESKİ KEDİCİĞİ ÖRGÜTÜN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI! (ADNAN OKTAR TUTUKLANDI MI)

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış ADNAN OKTAR’IN ESKİ KEDİCİĞİ ÖRGÜTÜN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI! (ADNAN OKTAR TUTUKLANDI MI) adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren ADNAN OKTAR’IN ESKİ KEDİCİĞİ ÖRGÜTÜN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI! (ADNAN OKTAR TUTUKLANDI MI) videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Adnan Oktar ve Kediciklerine operasyon! Adnan Oktar ve Kedicikleri Son Dakika haberleri.. Adnan Oktar ve Kedicikleri tutuklandı mı? Adnan Oktar’dan kaçarak ifşalarda bulunan meşhur kediciklerlerden Ceylan Özgül, Adnan Oktar’ın gözaltına alınmasının ardından dikkat çeken iddialarda bulundu. Adnan Oktar ile kediciklerine yönelik operasyonun ardından Oktar’ın eski gözdesi Ceylan Özgü, çok konuşulacak iddialarda bulundu.İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyon başlattı. 5 ilde başlatılan operasyon kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı karar verildi. Yürütülen operasyonda şu ana kadar çok sayıda kişi gözaltına alındı.Bu gelişmenin ardından Oktar’ın eski gözdesi Ceylan Özgü, Twitter hesabından Adnan Oktar ve grubuyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Özgü, ‘Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim’ ifadelerini kullandı.
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.