Amerika’ya Gelis ve Kalma Hikayeleri: Evlilik ile Alınan Greencard

Url

Hayatımızın her alanında yer alan Teknolojilerden sadece bir tanesi olan Amerika’ya Gelis ve Kalma Hikayeleri: Evlilik ile Alınan Greencard adlı video ile sizlerleyiz.


Teknolojik eşyalar, alet ve edavatların incelenmesi, nasıl kullanıldığının bilgisi, Avantaj ve dezavantajlarının yer aldığı birbirinden eşsiz videolar ile Qwez en büyük yardımcılarınızdan biri olacak! Aynı Amerika’ya Gelis ve Kalma Hikayeleri: Evlilik ile Alınan Greencard adlı videoda olduğu gibi. iyi seyirler.

Açıklama

Yükleyen: İlkay Zaman
Yüklenme Tarihi: 28 Haziran 2018 – 22:13

Herkese merhaba, bugünden itibaren en çok sorduğunuz ve merak edilen konulardan biri olan insanların Amerika’ya geliş ve kalma hikayelerini işleyeceğiz. Evlilik yoluyla Greencard alanlar, öğrenci olarak gelenler, iş için gelenler, iş kurarak gelenler ve bunlar gibi farklı Greencard ve vatandaşlık hikayelerini ele alacağız. Keyifli seyirler :)ABONE OL VİDEOLARDAN HABERDAR OL 🙂 https://goo.gl/nZKf6tİlkay ZAMAN Uygulaması Apple Store: http://izl.sn/c36grzİlkay ZAMAN Uygulaması Android Google Play: http://izl.sn/9z7f7dSosyal Medyada Beni Takip Edin:Instagram: https://www.instagram.com/ilkayzamanFacebook: https://www.facebook.com/ilkayzamanofficialTwitter: https://twitter.com/ilkayzamanYouTube: http://www.youtube.com/c/ilkayzamanYouNow: https://www.younow.com/ilkayzaman

Etiketler:

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.