Anadolu Leoparının Soyu Nasıl Tükendi? (Anadolu Parsı, Anadolu Panteri)

Url

En çok izlenen Hayvan videolarının yanında izlemeniz için önerdiğimiz Anadolu Leoparının Soyu Nasıl Tükendi? (Anadolu Parsı, Anadolu Panteri) adlı video ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.


Komik hayvanlardan zararlı böcek türlerine varana kadar geniş bir yelpazede izleme seçeneği sunduğumuz videolardan Anadolu Leoparının Soyu Nasıl Tükendi? (Anadolu Parsı, Anadolu Panteri) adlı videoda HD kalitede ve özellikle mobil kullanıcılar için reklamsız seçeneği ile hizmetinizde.

Anadolu Leoparının Soyu Nasıl Tükendi? (Anadolu Parsı, Anadolu Panteri) | İzlesene.com

Açıklama

Yükleyen: Kenan Kesmez
Yüklenme Tarihi: 10 Temmuz 2018 – 09:07

Anadolu Leoparının soyu nasıl tükendi? konulu kısa belgeselimiz.
Anadolu leoparına Anadolu parsı ya da Anadolu panteri de deniyor. Canlı ve parlak renge sahip postları kırmızımsı sarı ve siyah benekli. Tekdüze siyah olanlarına da rastlanıyor. Beneklerinin ortası ise boş. Ancak ayaklarındaki, kuyruklarının sonundaki ve yüzlerindeki beneklerin içleri dolu. Boyları 1,5 metre, kuyrukları da 1 metre kadar olabiliyor. Omuzlarının yerden yüksekliği 45 ile 62 cm civarında. Leoparın İran’da yaşayan alt türünün kışı geçirmek için zaman zaman ülkemize girdiği de tahmin ediliyor.

Etiketler:
soy, Hayvan Videoları, leopar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize erişerek çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.