Boşver Arkadaş | Ne İşin Var Burada?

Url

Sinema kültürü geliştikçe kaliteli yapımlarda birbiri ardına izleyicisi ile buluşuyor. Boşver Arkadaş | Ne İşin Var Burada? adlı videoda da olduğu gibi güncel, izlenilesi videoların yanı sıra Nostaljik içeriklere de yer verilen Qwez Sinema sayfasında kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Hızlı arayüzü ve özellikle Mobil kullanıcılar için reklamsız video izleme seçeneği ile Qwez sizlere iyi eğlenceler diler!


Sadece full filmlerin değil aynı zamanda özel sahneler derlemeler gibi çeşitli sinema içeriklerinin de bu kategoride yer alacağını anımsatmakta fayda var.

Açıklama

Yükleyen: Arzu Film
Yüklenme Tarihi: 24 Haziran 2018 – 00:13

Bosver Arkadas – 1974Babası kaçakçılık suçundan hapiste yatan Ferit serseri bir hayat sürmektedir. Paris’ten dönünce babasının arkadaşı Selim’in yanında çalışmaya başlar. Selim ise iş adamı görüntüsü altında kaçakçılıkla uğraşmaktadır. Ferit, Selim’i evinde ziyaret ettiğinde eski sevgilisi Alev’in Selim’le evlendiğini öğrenir. Kaçakçılık işlerinde Selim’e yardım etmeye başlayan Ferit bir yandan da tekrar Alev’le yakınlaşmaya başlar.Oyuncular;Tarık Akan, Selma Güneri, Reha Yurdakul, Hüseyin Kutman, Kadir Savun, Hasan Ceylan, Metin Çekmez, Reha Kıralhttps://www.facebook.com/arzufilmofficialhttps://twitter.com/ArzuFilmAShttps://instagram.com/arzufilmasofficial/

Etiketler:

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.