Cardi B, Bad Bunny & J Balvin – I Like It [Dillon Francis Remix]

Url

Türkiye de ve tüm Dünya da dinlenilen en popüler şarkılardan biri olan Cardi B, Bad Bunny & J Balvin – I Like It [Dillon Francis Remix] adlı şarkının klibi ile sizlerleyiz!


En hit müzikleri klipleri ile Qwez de bulabilirsiniz. En çok dinlenilenler listesi ile devamlı olarak güncellediğimiz Müzik kategorisinde mutlaka tarzınıza uyacak birşeyler bulacaaksınız.
Cardi B, Bad Bunny & J Balvin – I Like It [Dillon Francis Remix] Şarkı sözleri ve klip görüntüleri şimdi sizlerle

Cardi B, Bad Bunny & J Balvin – I Like It [Dillon Francis Remix] Cardi B’s Debut Album Invasion of Privacy available now!Stream/Download: https://CardiB.lnk.to/IOPAYINVASION OF PRIVACY merchandise available here: http://smarturl.it/BardiGangMerchYTListen to Dillon Francis’ new single “Look At That Butt” feat. Jarina De Marco here:https://youtu.be/3rt9Xxu8rvI Follow Cardi Bhttp://Facebook.com/IAmCardiBhttp://Instagram.com/IAmCardiBhttp://Twitter.com/IAmCardiBhttp://Soundcloud.com/IAmCardiBDirector – Eif RiveraExecutive Producer – Kareem JohnsonVideo Commissioner/VP Video Production – Emmanuelle Cuny-DiopAssociate Director, Video Administration – Lily F ThrallAssistant, Video Production – Trevor Joseph Newton
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.