Çekmeceden Yıldızlara – M.O.B | Misha, Tepki, Ruby, Aksan, GNG, Motive, Burry Soprano

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Çekmeceden Yıldızlara – M.O.B | Misha, Tepki, Ruby, Aksan, GNG, Motive, Burry Soprano adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Çekmeceden Yıldızlara – M.O.B | Misha, Tepki, Ruby, Aksan, GNG, Motive, Burry Soprano videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

M.O.B Entertainment’tan Misha, Tepki, Ruby, Aksan, GNG, Motive ve Burry Soprano’nun seslendirdiği Çekmeceden Yıldızlara klibi yayında!#çekmecedenyıldızlaraDirected by Murat JokerD.O.P by Varol ŞahinProduced by Tepki, Brok Beatz, Misha Recorded by Mixed by GMixed by Soft G & Anıl HünkarMastering by Jay FrancoWebsite: https://www.mob832.com M.O.B Entertainment YouTube: https://www.youtube.com/c/mob832M.O.B Entertainment Instagram: https://www.instagram.com/mob.832/M.O.B Entertainment Facebook: https://www.facebook.com/mob832/Spotify: https://open.spotify.com/track/09gv1X…
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.