Ceylan Özgül, Adnan Oktar’ı ifşa etti.! Eski Kediciğin söyledikleri kan dondurdu.

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Ceylan Özgül, Adnan Oktar’ı ifşa etti.! Eski Kediciğin söyledikleri kan dondurdu. adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Ceylan Özgül, Adnan Oktar’ı ifşa etti.! Eski Kediciğin söyledikleri kan dondurdu. videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Ceylan Özgül Adnan Oktar ile ilgili yakası açılmadık gerçekleri BEYAZ HABER’de ifşa etti. Adnan Oktar ile örgütü küçük kızlara tecavüz ediyorlarmış. Ceylan Özgül dehşet dolu bilgiler aktardı. 11 yaşındaki bir kızın da şikayetçiler arasında olması işin korkunç yönünü ortaya koydu.ABONE OL: https://www.youtube.com/channel/UC9E8…
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.