Cihan Mürtezaoğlu & Ceyl’an Ertem – Bana Sor (Akustik Video)

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Cihan Mürtezaoğlu & Ceyl’an Ertem – Bana Sor (Akustik Video) adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Cihan Mürtezaoğlu & Ceyl’an Ertem – Bana Sor (Akustik Video) videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Cihan Mürtezaoğlu’nun ‘Deli Zaman’ albümü dijital platformlarda ve tüm müzik marketlerde!Apple Music: https://apple.co/2p1os6OiTunes: https://apple.co/2p1os6OSpotify: https://spoti.fi/2HkbnwIMuud: https://www.muud.com.tr/sa/584165Deezer: https://bit.ly/2G8NZCVDELİ ZAMAN (2018 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK)Söz: Ahmet Selçuk İlkanMüzik: Sait BüyükçınarElektrik Bağlama: Muhlis BerberoğluYönetmen: Levent SeviKayıt: Emre NişancıMix: Emre NişancıMecra Kadıköy ve Selim Aydın’a teşekkürler.Uykusuz gecelerin Sabahını bana sor Yarım kalan aşkımınAcısını bana sor Bana sor yalnızlığı Ayrılığı bana sor Mutluluğu bilirsinMutsuzluğu bana sor Yıkılan yuvaların Sonu gelmez yollarınYaşanmamış yıllarınEyvahını bana sor Bana sor yalnızlığı Ayrılığı bana sor Mutluluğu bilirsinMutsuzluğu bana sor https://www.facebook.com/chnmurtezaogluhttps://twitter.com/chanmurtezaogluhttps://www.instagram.com/cihanmurtez…http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzikhttp://www.twitter.com/dokuzsekizmuzikhttps://www.instagram.com/dokuzsekizm…#cihanmürtezaoğlu #ceylanertem #banasor #akustik #canlı
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.