Çocuklar Duymasın 53.Bölüm 1.Fragman (17 Ekim Çarşamba) Full HD izle

Url

Türkiye’nin ve Dünya’nın en beğenilen dizilerine şimdi Çocuklar Duymasın 53.Bölüm 1.Fragman (17 Ekim Çarşamba) Full HD izle adlı video ile devam ediyoruz.


Qwez ile her daim en günceli ve nostaljiyi harmanlıyoruz.

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 11 Ekim 2018 – 17:23

Çocuklar Duymasın 53. Bölümüyle 17 Ekim 2018 Çarşamba Akşamı Saat 20:00’da…Emre ve Simay’dan şoke eden ayrılık kararı!
Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında nişan hazırlıkları başlamıştır. Haluk ve Meltem, yakın dostlarını da alarak kız evine bohça götürmüştür. Ancak Tuna kendini tutamayıp bohça açılma anlarında canlı yayın yapılınca işler kızışmıştır. Öte yandan her şey yolunda ilerlerken Emre ve Simay’dan gelen ayrılık haberi herkesi büüyk bir şaşkınlığa sürükler. Emre, Simay’la evlenmeyeceklerini tüm aileye bildirir! Peki bu kararı almalarına ne sebep olmuştur?52. Bölüm Özet:Tuna’nın Başı Milyonluk Yüzük Yüzünden Belaya Giriyor!
Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark eder ve şüpheli adamı köşeye sıkıştırır. Günlerce Haluk’un, Meltem’in, Zeynep’in, Havuç’un ve Emine’nin peşinde olan şüpheli adamın gerçek kimliği ortaya çıkar. Şüpheli adam kimdir ve Çetinoğlu ailesinden ne istemektedir, büyük merak konusudur.
Öte yandan Tuna yeni bir reklam filmi üzerinde çalışmaya başlar. Çok değerli bir tek taş yüzük için reklam kampanyası hazırlaması gerekmektedir. Herkes Tuna’nın reklam kampanyası için Haluk ve Meltem’in evinde bir araya gelir ve hep birlikte düşünmeye başlarlar. Ancak yaşanan bir karışıklık sonucunda yüzük ortadan kaybolur.Tuna’nın başı fena halde derttedir. Yüzük nerededir?
Havuç yeni işiyle ilgili çok mutludur. Ancak hacklenmenin şokunu üstünden tam atmışken yepyeni ve daha büyük bir sorunla baş başa kalır. Havuç’u çok kötü bir sürpriz beklemektedir.Konu & Hikaye:Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.Yapım : Birsel Film
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan ErezOyuncu Kadrosu:
Sezgi Sena Akay (Nalan)
Barış Arda Hacıoğlu (Kenan)
Selçuk Özer (Azmi)
Nurseli İdiz (Perihan)
Meltem Pamirtan (Vesime)
Kemal Okan Özkan (İlhami)
Emre İğdemir (Engin)
Erdoğan Aydemir (Kutsi)
Tuğçe Baltalı (Hayat)
Ceylan Yılmaz (Aslı)
Sibel Aytan (Selin)
Özge Akdeniz (Gonca)
Emin Gümüşkaya (Remzi)
Rukiye Sarıdemir (Cemile)
Kübra Akın (Gülüm)
Anıl Kerimoğlu (Sinan)
Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00’da…

Etiketler:

Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.