Cred II Türkçe Dublaj Fragman.

Url

Qwez, En yeni fragmanlar serisine Cred II Türkçe Dublaj Fragman. başlıklı video ile devam ediyor. Günceli ve herzaman en iyiyi takip etmek için Qwez de kalın!


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz film yada dizi bölümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Cred II Türkçe Dublaj Fragman. adlı video aradığınız içerik şimdi sizlerle!

● Kanalımıza Abone Olmaya Ne Dersin ?● Peki Ya Takipte Kalmaya ?● Hemen Abone Ol Derim…https://www.youtube.com/channel/UCu-m…Adonis Creed için hayat daha dengeli olmaya başlamıştır. Kişisel sorumlulukları ve önündeki önemli maç arasında büyük bir mücadele vermektedir.Ocak 2019’da sinemalarda.Yönetmen: Steven Caple Jr.Oyuncular: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Wood Harris, Andre Ward, Florian “The Big Nasty” Munteanu, Dolph Lundgren, Russell Hornsby Writer: Sylvester StalloneYapımcılar: Irwin Winkler, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler, Kevin King-Templeton, Sylvester Stallone Yönetici Yapımcılar: Ryan Coogler, Michael B. Jordan, Guy RiedelDistribitör: MGM, Warner Bros. Pictures
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.