Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 2. Fragman İLK ANALİZ #1

Url

Qwez, En yeni fragmanlar serisine Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 2. Fragman İLK ANALİZ #1 başlıklı video ile devam ediyor. Günceli ve herzaman en iyiyi takip etmek için Qwez de kalın!


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz film yada dizi bölümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 2. Fragman İLK ANALİZ #1 adlı video aradığınız içerik şimdi sizlerle!

Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 2. Fragman İLK ANALİZ #1ÇUKUR YENİ SEZON 2. Sezon 2. Tanıtım Analiz inceleme tahmin çukur yeni sezon fragman #çukur #analiz #meraklimikrofon #çukuryenisezon1tl ile Destek olmak ister misin??https://www.patreon.com/meraklimikrofonBu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/cukur-detayİstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir ve ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sıradaöngöremedikleri bir gelişme olur.Discord ailemize katılabilirsiniz!!https://discord.gg/v5FnbJz DiscordSizin yakaladığınız ipuçları varsa bizimle paylaşmayı unutmayın..(✿◠‿◠)Her hafta fragman incelemeleri için kanalımıza abone olabilirsiniz.Ailemize katılmak için Meraklı Mikrofon’u takip etmeyi unutmayınInstagram →https://www.instagram.com/meraklimikr…Facebook →https://www.facebook.com/meraklimikro…Twitch →https://www.twitch.tv/mercektvİstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir ve ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sıradaöngöremedikleri bir gelişme olur.Müzik ♪♫NCM Epic Music Ender Guneyhttps://www.youtube.com/c/NCMEpicMusic(Epic Cinematic Music / Royalty Free)(Vartolu Sadettin / Cinematic Action / Trailer Music / Royalty Free)Bize destek olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz :))
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.