Çukur 2. Sezon 1. Bölüm Fragman Analizi ( Cumali Koçovalı Geliyor ! )

Url

Qwez, En yeni fragmanlar serisine Çukur 2. Sezon 1. Bölüm Fragman Analizi ( Cumali Koçovalı Geliyor ! ) başlıklı video ile devam ediyor. Günceli ve herzaman en iyiyi takip etmek için Qwez de kalın!


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz film yada dizi bölümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çukur 2. Sezon 1. Bölüm Fragman Analizi ( Cumali Koçovalı Geliyor ! ) adlı video aradığınız içerik şimdi sizlerle!

Çukur Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu | Çukur 34. Bölüm Fragman TanıtımıÇukur’da Cumali HeyecanıÇukur Cumali Koçovalı GeliyorÇukur 34. Bölüm FragmanıÇukur son bölümçukur son Bölüm izleçukur sezon finaliçukur sezon finali izleÇukur Yamaç ölecek mi?Çukur 34. bölüm fragmanıçukur sezon finaliçukur 2. sezonÇukur 34. Bölüm 2. Sezon Oyuncu KADROSUÇukur Sezon Finali Ne ZamanÇukur sezon finaline son 5 BölümÇukur 34. Bölüm FragmanÇukur 34. Bölüm 3. FragmanÇukur 34. Bölüm Fragman AnaliziÇukur 34. Bölüm 3. Fragman AnaliziÇukur FragmanÇukur Fragman AnaliziCukur 34bolum 3 fragmanCukur 34 bolum 4 fragman analiziÇUKUR 34. BÖLÜM SNEAK PEEKÇUKUR 34. BÖLÜM İLK SAHNEÇUKUR 34. BÖLÜM FRAGMANÇUKUR 34. BÖLÜM SNEAK PEEK ANALİZÇUKUR 34. BÖLÜM İLK SAHNE ANALİZÇUKUR 34. BÖLÜM FRAGMAN ANALİZİÇukur 34. Bölüm 3. FragmanÇukur 34. Bölüm 3. Fragman AnaliziÇukur 34 Bölüm FragmanÇukur 34. Bölüm Fragman AnaliziShow Tv Çukur 33 Bölüm FragmanÇukur Çukur 33 Bölüm FragmanBu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/cukur-detay?utm_me… Çukur’a Abone Olmak İçin → https://bit.ly/cukur-dd-sub Çukur 34. Bölüm FragmanÇukur 34. Bölüm Fragman AnaliziÇukur 34. Bölüm 3. Fragman Çukur 34. Bölüm 3. Fragman AnaliziÇukur 34. Bölüm – Sneak PeekÇukur 34. Bölüm – Sneak Peek AnaliziÇukur 34. Bölüm İlk SahneÇukur 34. Bölüm İlk Sahne Analizihttps://m.youtube.com/watch?v=-9MKpJz…İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir ve ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sırada öngöremedikleri bir gelişme olur. Kartlar yeniden dağıtılacaktır. Yamaç kendini sadece kendi istediği gibi yaşamaya odaklamış, yarını düşünmeyen genç bir adamdır. Bir gece kendisi kadar, yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadınla tanışır. Kadının adı Sena’dır. Kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Yamaç’ın Sena’ya söylediği gibi “ölene kadar mutlu” yaşayacaklarını düşünen genç sevgililerin arasına Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesi girer. Sena, Yamaç’ın peşinden bu ailenin içine girerken ikisi de hayatlarında bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemektedir. Senaryo: Gökhan Horzum Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu Yönetmen: Sinan Öztürk İdari Yapımcı: Yamaç Okur Müzik: Toygar Işıklı 2. Yönetmen: Özgür Sevimli Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu Oyuncu Kadrosu Yamaç: Aras Bulut İynemli Sena: Dilan Çiçek Deniz İdris: Ercan Kesal Sultan: Perihan Savaş Kahraman: Mustafa Üstündağ Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil Selim: Öner Erkan Aliço: Rıza Kocaoğlu Muhittin: Nebil Sayın Celasun: Kubilay Akaa
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.