Çukur 2. Sezon 2. Fragman MONTAJ #ÇUKUR

Url

Qwez, En yeni fragmanlar serisine Çukur 2. Sezon 2. Fragman MONTAJ #ÇUKUR başlıklı video ile devam ediyor. Günceli ve herzaman en iyiyi takip etmek için Qwez de kalın!


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz film yada dizi bölümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çukur 2. Sezon 2. Fragman MONTAJ #ÇUKUR adlı video aradığınız içerik şimdi sizlerle!

Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 2. FragmanMONTAJ VİDEOYU BEĞENİN 🙂 TREND NERDE BİZ ORDA HUGOLADAN ÖĞRENDİK :):)9:):)————————————————————————————İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir ve ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sıradaöngöremedikleri bir gelişme olur. Kartlar yeniden dağıtılacaktır.Yamaç kendini sadece kendi istediği gibiyaşamaya odaklamış, yarını düşünmeyen genç bir adamdır. Bir gece kendisi kadar,yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadınla tanışır. Kadının adı Sena’dır. Kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Yamaç’ın Sena’ya söylediği gibi “ölene kadar mutlu” yaşayacaklarını düşünengenç sevgililerin arasına Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesi girer. Sena, Yamaç’ın peşinden bu ailenin içine girerken ikisi de hayatlarında bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemektedir.———————————————————————————çukurfragmanvartoluyamaççukurkarakuzularelvisemrahselim#Çukur #Fragman #Montaj
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.