Çukur – Yamaç Taklitler

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Çukur – Yamaç Taklitler adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Çukur – Yamaç Taklitler videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/cukur-detay?utm_me…Çukur’a Abone Olmak İçin → https://bit.ly/cukur-dd-subİstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir ve ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sıradaöngöremedikleri bir gelişme olur. Kartlar yeniden dağıtılacaktır.Yamaç kendini sadece kendi istediği gibiyaşamaya odaklamış, yarını düşünmeyen genç bir adamdır. Bir gece kendisi kadar,yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadınla tanışır. Kadının adı Sena’dır. Kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Yamaç’ın Sena’ya söylediği gibi “ölene kadar mutlu” yaşayacaklarını düşünengenç sevgililerin arasına Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesi girer. Sena, Yamaç’ın peşinden bu ailenin içine girerken ikisi de hayatlarında bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemektedir.Senaryo: Gökhan HorzumYapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş YaşaroğluYönetmen: Sinan Öztürkİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2. Yönetmen: Özgür SevimliGörüntü Yönetmeni: Tolga KutluaySanat Yönetmeni: Oya KöseoğluOyuncu KadrosuYamaç: Aras Bulut İynemliSena: Dilan Çiçek DenizVartolu: Erkan Kolçak Köstendilİdris: Ercan Kesal Sultan: Perihan Savaş Emrah: Alperen DuymazSelim: Öner Erkan Aliço: Rıza KocaoğluMuhittin: Nebil SayınCelasun: Kubilay Aka
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.