Darısı Başımıza 2. Bölüm – Patron Sensin

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Darısı Başımıza 2. Bölüm – Patron Sensin adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Darısı Başımıza 2. Bölüm – Patron Sensin videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de! → https://puhutv.com/darisi-basimiza-2-…Darısı Başımıza’ya Abone Olmak İçin → http://bit.ly/db-dd-sub2. Bölüm Özet:Ozan’ı beklemediği bir an da Cem’in üvey abisi olarak karşısında gören Öykü, ne yapacağını şaşırır. Buesnada aileler arasında yaşanan kavganın şiddeti, Öykü için fırsata dönüşür. İsteme merasimiertelenir. Ancak Cem’in bu durumu kabul etmeye hiç niyeti yoktur. Ne yapıp edecek, Öykü’yle en kısazamanda evlenecektir. Ozan, Öykü’yü kardeşinin nişanlısı konumunda görmüş olmanın şokunuatlatamamışken, Cem’in Öykü’yü aslında hiç aldatmamış olduğunu öğrenince iyice sarsılır. Öfkesiylesuçlayacak birilerini arayan Ozan için oklar, Öykü’ye dönmüştür…Canan, oğlu Cem’in mutluluğu için kartları yeniden dağıtmaya karar verir ve Aksoyları evine yemeğedavet eder. Yemek iki taraf içinde gergin geçecektir.Bu sırada Öykü’nün çektiği acıyı hisseden Rüya, kardeşinin mutluluğu için İzmir’de Öykü’nünöpüştüğü adamı araştırmaya başlar. Ne yapıp edip o adamı bulacak ve Öykü’yle yüzleştirecektir.Çaresiz ilk yardım alacağı kişi, aşk doktoru Merter olacaktır. Merter ve Rüya müşteri listesini bulmaküzere otele sızarlar. Ancak plan istedikleri gibi gitmeyecek, ikili başlarını bir hayli belaya sokacaklardır.Tüm bunlar olurken Zerrin, yıllar sonra karşısında gördüğü Canan’a yeniden kinlenmeye başlar.Canan’ın babasının hikâyelerini çalarak daha fazla prim yapmasına izin vermeye hiç niyeti yoktur.Ancak bir kanıt bulmadan yola çıkması da zor olacaktır. Resmiye, Ferrin ve Zerrin’in güçlerinibirleştirmeleri gerekecektir.Rüya içinde İzmir’de ki adamın adının soyadının yazılı olduğu zarfla Öykü’ye yaklaşırken, karşısındagördüğü mutlu manzaraya daha fazla katlanamayan Ozan, çareyi Öykü’yü sıkıştırmakta bulur; Ozankararını vermiştir. Öykü en yakın zamanda Cem’den ayrılacaktır. Ancak Ozan’ın tehdidine karşıÖykü’nün aldığı karar, ortalığı bir hayli karıştıracaktır…Yapım: Gold FilmSenaryo: Deniz DargıYönetmen: Barış YöşOyuncu Kadrosu:Ozan: Ozan DolunayÖykü: Elif DoğanZerrin: Devrim YakutRüya: Açelya TopaloğluCem: Özgün Karaman
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.