Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanması İle Alakalı Sarsıcı İddialar.

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanması İle Alakalı Sarsıcı İddialar. adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanması İle Alakalı Sarsıcı İddialar. videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Demet Akalın, ve, Okan Kurt, Boşanması, İle, Alakalı, Sarsıcı, İddialar. Boşanma Kararı Alan Demet Akalın ve Okan Kurt ile Alakalı Sarsıcı İddia : Boşanma Talebi İlk Okan Kurt’tan GeldiEvliliklerini bitirme kararı alan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ile alakalı sarsıcı bir iddia gündeme geldi. Biten evlilikte, boşanma talebinin ilk olarak Okan Kurt’tan geldiği söylendi.Eşi Okan Kurt’un 150 milyon TL’yi aşan borçlarından dolayı darboğaza giren Demet Akalın, dün gerçekleşen haciz işleminden sonra boşanma kararı almıştı. Gündeme bomba gibi düşen boşanma kararının ardından şok bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre boşanma talebinin Okan Kurt’tan geldiği söylendi.”SİZ ÇOK ÜZÜLÜYORSUNUZ, YIPRANIYORSUNUZ”TEVE2’de yayınlanan 2.Sayfa program sunucusu Gülşen Yüksel, Demet Akalın ve Okan Kurt’un boşanmasıyla alakalı önemli duyumlar aldıklarını söyledi. Alınan duyumda, boşanma talebinin Okan Kurt’tan geldiği söylendi. Okan Kurt’un haciz nedeniyle zor günler yaşayan eşi Demet Akalın’a “Siz çok üzülüyorsunuz bu süreçte yıpranıyorsunuz” diyerek boşanma talep ettiği iddia edildi.HACİZ İŞLEMİ EVİNİN BİR ODASINI OFİS OLARAK KULLANDIĞI İÇİN GERÇEKLEŞMİŞProgramda konuşulan diğer bir iddia ise, Okan Kurt’un evinin bir odasını ofis olarak kullandığı için haciz işleminin gerçekleştiğiydi.
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.