Deprem Anında Kedilerin Verdiği İlginç Tepki

Url

En çok izlenen Hayvan videolarının yanında izlemeniz için önerdiğimiz Deprem Anında Kedilerin Verdiği İlginç Tepki adlı video ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.


Komik hayvanlardan zararlı böcek türlerine varana kadar geniş bir yelpazede izleme seçeneği sunduğumuz videolardan Deprem Anında Kedilerin Verdiği İlginç Tepki adlı videoda HD kalitede ve özellikle mobil kullanıcılar için reklamsız seçeneği ile hizmetinizde.

Deprem Anında Kedilerin Verdiği İlginç Tepki | İzlesene.com

Açıklama

Yükleyen: exixiz
Yüklenme Tarihi: 09 Temmuz 2018 – 13:34

Kediler Depremi Hisseder Mi?
Kediler hayatta kalmaları için ihtiyaçları olan her şeye sahip donanımlı hayvanlardır, birçok hayvan ve kedi türü neslini günümüze kadar sürdürmeyi başaramazken evcil kediler binlerce yıldır varlıklarını büyük bir başarı ile sürdürmeyi başarmışlardır ve bunda kusursuz fiziksel yapılarının olduğu kadar iletişim kurma ve uyum konusundaki becerilerinin de rolü büyüktür. Acaba kedilerin hayatta kalmasını sağlayan özelliklerinden biri de depremi hissetmeleri olabilir mi? Yani kediler depremi hisseder mi? Bu soru uzun zamandır hem kedi severlerin hem de bilim dünyasının kafasını kurcalıyor. Kimileri iddialı şekilde kediler depremi hissediyor derken kimileriyse bilimsel kanıt olmaksızın bu görüşün kabul edilemeyeceğini belirtiyorlar.

Etiketler:

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize erişerek çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.