Dünürlerin Nişan Hazırlıkları Meltem’i Çıldırttı! | Çocuklar Duymasın 52.Bölüm (10 Ekim Çarşamba) Full HD izle

Url

Türkiye’nin ve Dünya’nın en beğenilen dizilerine şimdi Dünürlerin Nişan Hazırlıkları Meltem’i Çıldırttı! | Çocuklar Duymasın 52.Bölüm (10 Ekim Çarşamba) Full HD izle adlı video ile devam ediyoruz.


Qwez ile her daim en günceli ve nostaljiyi harmanlıyoruz.

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 11 Ekim 2018 – 17:23

10 Ekim 2018 Çarşamba – Çocuklar Duymasın 52. Bölüm | Haluk ve Meltem’in evine gelen dünürler, nişan hazırlıkları ve düğün tarihi hakkındaki konuları gündeme getirince iki aile karşı karşıya geliyor!
Çocuklar Duymasın son bölümde, Meltem, dünürü Sultan Hanım’ın söyledikleri karşısında deliye dönüyor. Emre ve Simay’ın nişan hazırlık sürecinde ailelerin nasıl bir görev paylaşımında bulunması gerektiği gündeme geliyor. Sultan Hanım, alınacak eşyaları liste halinde Meltem’e sunuyor. Kız tarafı ve erkek tarafı olarak her şeyin ayrıştırılması, Meltem’i rahatsız ediyor. Meltem, artık devrin değiştiğini ve bütün bunlara Simay ve Emre’nin karar vermesi gerektiğini, onların da gerektiğinde çocuklarına yardım edeceklerinin altını çiziyor. Sultan Hanım ve Meltem arasında geçen bu konuşmalar bakın nasıl bir yöne doğru gidiyor…52. Bölüm Özet:Tuna’nın Başı Milyonluk Yüzük Yüzünden Belaya Giriyor!
Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark eder ve şüpheli adamı köşeye sıkıştırır. Günlerce Haluk’un, Meltem’in, Zeynep’in, Havuç’un ve Emine’nin peşinde olan şüpheli adamın gerçek kimliği ortaya çıkar. Şüpheli adam kimdir ve Çetinoğlu ailesinden ne istemektedir, büyük merak konusudur.
Öte yandan Tuna yeni bir reklam filmi üzerinde çalışmaya başlar. Çok değerli bir tek taş yüzük için reklam kampanyası hazırlaması gerekmektedir. Herkes Tuna’nın reklam kampanyası için Haluk ve Meltem’in evinde bir araya gelir ve hep birlikte düşünmeye başlarlar. Ancak yaşanan bir karışıklık sonucunda yüzük ortadan kaybolur.Tuna’nın başı fena halde derttedir. Yüzük nerededir?
Havuç yeni işiyle ilgili çok mutludur. Ancak hacklenmenin şokunu üstünden tam atmışken yepyeni ve daha büyük bir sorunla baş başa kalır. Havuç’u çok kötü bir sürpriz beklemektedir.Konu & Hikaye:Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.Yapım : Birsel Film
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan ErezOyuncu Kadrosu:
Sezgi Sena Akay (Nalan)
Barış Arda Hacıoğlu (Kenan)
Selçuk Özer (Azmi)
Nurseli İdiz (Perihan)
Meltem Pamirtan (Vesime)
Kemal Okan Özkan (İlhami)
Emre İğdemir (Engin)
Erdoğan Aydemir (Kutsi)
Tuğçe Baltalı (Hayat)
Ceylan Yılmaz (Aslı)
Sibel Aytan (Selin)
Özge Akdeniz (Gonca)
Emin Gümüşkaya (Remzi)
Rukiye Sarıdemir (Cemile)
Kübra Akın (Gülüm)
Anıl Kerimoğlu (Sinan)
Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00’da…

Etiketler:

Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.