Emine sarhoş oluyor! – Çocuklar Duymasın

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Emine sarhoş oluyor! – Çocuklar Duymasın adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Emine sarhoş oluyor! – Çocuklar Duymasın videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

74.bölümün tamamını izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=KI7mU…Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan, “Çocuklar Duymasın” kaldığı yerden değil günümüzden devam ediyor. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. “Çocuklar Duymasın” bu kez de 2010 yılı Türkiye’sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye’de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057… https://www.youtube.com/channel/UCUVZ… atv resmi youtube kanalıAbone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.