Ender’in planı işliyor… – Yasak Elma 13. Bölüm

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Ender’in planı işliyor… – Yasak Elma 13. Bölüm adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Ender’in planı işliyor… – Yasak Elma 13. Bölüm videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Yasak Elma 13. Bölüm Özeti:Yıldız, Şengül’ün ihanetiyle sarsılır. Halit’e sürekli kendini ispat etmek zorunda olması onu çok yormuştur. Ender’le olan savaşını kaybettiğine inanarak evliliğiyle ilgili önemli bir karar alır.Zeynep ise Yıldız’ın aldığı karardan habersiz Amerika’ya varır. Alihan Zeynep’e yetişememesinin üzüntüsünü yaşarken Zeynep’i geri kazanmanın yollarını arayacaktır.Yasak Elma Resmi YouTube Kanalı: https://goo.gl/7AqfHcOyuncuları:Eda EceOnur TunaŞevval SamSevda ErginciKıvanç KasabalıTalat Bulut
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.