Erkenci Kuş 11. Bölüm – Birlikte Kalalım mı?

Url

Star Tv ekranlarının beğeni ile takip edilen yaz dizisi Erkenci Kuş şimdi Erkenci Kuş 11. Bölüm – Birlikte Kalalım mı? başlıklı video ile sizlerle.


Başrollerini Sanem Aydın karakteri ile Demet Özdemir ve Can Divit karakteri ile Can Yaman’ın paylaştığı, Gold Film yapımı olan Star Tv’nin en yeni dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. Erkenci Kuş 11. Bölüm – Birlikte Kalalım mı? başlıklı videoda da olduğu gibi dizinin senaristi ise Ayşe Kutlu Üner dir. Erkenci Kuş dizisine ait En yeni bölümlerden haberler ve fragmanlar için Qwez ile kalmaya devam edin!
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/erkenci-kus-11-bol…Erkenci Kuş’a Abone Olmak İçin → http://bit.ly/erk-dd-subErkenci Kuş 11. Bölüm Özet:Can, Sanem’e sahilde “Birlikte yalnız kalalım mı?” dediğinde Sanem’in içi de aklı da gitti. Sanem, Can’la her şeye hazır ama ya aralarındaki onca engel buna izin verecek mi? Polen, set bitiminde Emre’nin arabasıyla eve döndü, Can da ortalığı toparlayıp gelme sözü vermişti. Doğum günü de yaklaşırken, Polen’in beklentisi yüksek. Acaba Can ona sürpriz parti mi yapacak, yoksa baş başa mı kutlayacaklar?Osman’ın yıldızı catering için geldiği sette parladı. Yeni çekimler kapıda. Zebercet kıskançlığıyla ortalığı ayağa kaldırıyor. Mevkıbe bakkalı eşi Nihat’a geri vermek istedi ama Nihat’ın gözü reklam sektöründe. Nasıl olacak? Sanem bu sefer kararlı, karşısına çıkan herkese savaş açacak. Bu savaşın bir kazananı olabilecek mi peki?Yapım: Gold FilmYapımcı: Faruk TurgutYönetmen: Çağrı BayrakSenarist: Ayşe Kutlu ÜnerOyuncu Kadrosu:Sanem Aydın: Demet ÖzdemirCan Divit: Can YamanLeyla Aydın: Öznur SerçelerMevkibe Aydın: Özlem TokaslanNihat Aydın: Berat YenilmezEmre Divit: Birand TuncaAylin Yüksel: Sevcan YaşarAyhan Işık: Ceren TaşçıMuzaffer Kaya (Zebercet): Cihan ErcanDeren Keskin: Tuğçe KumralCengiz Özdemir (Ceycey): Anıl ÇelikGüliz Yıldırım: Sibel ŞişmanOsman Işık: Ali Yağcı
Read more
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.