Erkenci Kuş 5. Bölüm – Can’la Sanem’in Büyük Aşkı

Url

Star Tv ekranlarının beğeni ile takip edilen yaz dizisi Erkenci Kuş şimdi Erkenci Kuş 5. Bölüm – Can’la Sanem’in Büyük Aşkı başlıklı video ile sizlerle.


Başrollerini Sanem Aydın karakteri ile Demet Özdemir ve Can Divit karakteri ile Can Yaman’ın paylaştığı, Gold Film yapımı olan Star Tv’nin en yeni dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. Erkenci Kuş 5. Bölüm – Can’la Sanem’in Büyük Aşkı başlıklı videoda da olduğu gibi dizinin senaristi ise Ayşe Kutlu Üner dir. Erkenci Kuş dizisine ait En yeni bölümlerden haberler ve fragmanlar için Qwez ile kalmaya devam edin!
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/erkenci-kus-5-bolu…Erkenci Kuş’a Abone Olmak İçin → http://bit.ly/erk-dd-subErkenci Kuş 5. Bölüm Özet:Can ile Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür. Bunu üzerine Fikr’i Harika ajansla çalışmaya devam etmeyeceğini açıklar. Ancak Ceycey son anda dahiyane bir fikirle ortaya çıkar. Ajans çalışanları ve eşleri o hafta sonu, markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edilir.  Sanem ise bu kampa nişanlısı ile katılmak zorunda kalır. Mahallede ise Nihat, bakkalı kaybetmenin huzursuzluğu içindedir, Mevkıbe ise bu duruma çare olmaya kararlıdır.Yapım: Gold FilmYapımcı: Faruk TurgutYönetmen: Çağrı BayrakSenarist: Ayşe Kutlu ÜnerOyuncu Kadrosu:Sanem Aydın: Demet ÖzdemirCan Divit: Can YamanLeyla Aydın: Öznur SerçelerMevkibe Aydın: Özlem TokaslanNihat Aydın: Berat YenilmezEmre Divit: Birand TuncaAylin Yüksel: Sevcan YaşarAyhan Işık: Ceren TaşçıMuzaffer Kaya (Zebercet): Cihan ErcanDeren Keskin: Tuğçe KumralCengiz Özdemir (Ceycey): Anıl ÇelikGüliz Yıldırım: Sibel ŞişmanOsman Işık: Ali Yağcı
Read more
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.