Erkenci Kuş 6. Bölüm – Fotoğrafları Kim Sızdırdı?

Url

Star Tv ekranlarının beğeni ile takip edilen yaz dizisi Erkenci Kuş şimdi Erkenci Kuş 6. Bölüm – Fotoğrafları Kim Sızdırdı? başlıklı video ile sizlerle.


Başrollerini Sanem Aydın karakteri ile Demet Özdemir ve Can Divit karakteri ile Can Yaman’ın paylaştığı, Gold Film yapımı olan Star Tv’nin en yeni dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. Erkenci Kuş 6. Bölüm – Fotoğrafları Kim Sızdırdı? başlıklı videoda da olduğu gibi dizinin senaristi ise Ayşe Kutlu Üner dir. Erkenci Kuş dizisine ait En yeni bölümlerden haberler ve fragmanlar için Qwez ile kalmaya devam edin!
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/erkenci-kus-6-bolu…Erkenci Kuş’a Abone Olmak İçin → http://bit.ly/erk-dd-subErkenci Kuş 6. Bölüm Özet:Can’ın kadın derneği için çektiği, Sanem’in modellik yaptığı kampanya şehrin bilboardlarına asılmıştır. Sanem ve Can’ın aşkının sessiz sembolu olan bu bilboardlar Sanem’i de harekete geçirir. Sanem hislerini ne olursa olsun Can’a anlatmaya karar verir.Mahallede ise bilboardlar yüzünden olay farklı şekilde karışır. Osman ve Sanem’i nişanlı zanneden Zebercet, Osman’ın bilboardları Sanem fotoğraflarıyla donattığını düşünerek Don Kişot edasıyla bilboardlara saldırır. Mahallede olaylar çığrından çıkar.Motivasyon kampında Aylin’in kurduğu sinsi plan, Can’ın fotoğrafçılık kariyerini tehlikeye atacak kadar önemli sonuçlar doğurur. Can odasından fotoğrafları kimin çaldığının peşine düşer. Sanem o fotoğrafları bir tek Emre’nin gördüğünü bilmektedir. Sanem bugüne kadar kendisini kandırdığını anladığı Emre’nin sırrını saklayacak mı? Yoksa artık kartlarını açık oynayacak ve sevdiği adama her şeyi anlatacak mı?Yapım: Gold FilmYapımcı: Faruk TurgutYönetmen: Çağrı BayrakSenarist: Ayşe Kutlu ÜnerOyuncu Kadrosu:Sanem Aydın: Demet ÖzdemirCan Divit: Can YamanLeyla Aydın: Öznur SerçelerMevkibe Aydın: Özlem TokaslanNihat Aydın: Berat YenilmezEmre Divit: Birand TuncaAylin Yüksel: Sevcan YaşarAyhan Işık: Ceren TaşçıMuzaffer Kaya (Zebercet): Cihan ErcanDeren Keskin: Tuğçe KumralCengiz Özdemir (Ceycey): Anıl ÇelikGüliz Yıldırım: Sibel ŞişmanOsman Işık: Ali Yağcı
Read more
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.