fragman series THE COMMUTER TRAILER 2018

Url

Türkiye’nin en popüler dizileri başta olmak üzere Fragmanlar ile bölümler ve filmler hakkında fragman series THE COMMUTER TRAILER 2018 adlı video ile olduğu gibi Qwez de vaktinizin kalitesini arttırmaya devam ediyoruz.


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz video hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. fragman series THE COMMUTER TRAILER 2018 adlı video ile bu serüveninize start vermeye hazır olun!

fragman series THE COMMUTER TRAILER 2018Michael McCauley her gün işten eve, evden işe bir hayat yaşayan bir iş adamıdır. Aynı zamanda aile babası olan Michael’ın oldukça sıradan bir hayatı vardır. Ancak eşi ile mutlulukla sürdürdükleri evlilik hayatları bir gün tepetaklak olur. Her gün işe giderken kullandığı trende son durağa gelmeden gizemli bir yabancının kimliğini ortaya çıkarmak zorunda kalır. Bir komplonun içine düştüğünü fark eden Michael, kendisini ve diğer yolcuların hayatını kurtarmak için zamana karşı mücadele etmek zorundadır.
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.