Gizemli Adamın Kim Olduğu Ortaya Çıktı! | Çocuklar Duymasın 52.Bölüm (10 Ekim Çarşamba) Full HD izle

Url

Türkiye’nin ve Dünya’nın en beğenilen dizilerine şimdi Gizemli Adamın Kim Olduğu Ortaya Çıktı! | Çocuklar Duymasın 52.Bölüm (10 Ekim Çarşamba) Full HD izle adlı video ile devam ediyoruz.


Qwez ile her daim en günceli ve nostaljiyi harmanlıyoruz.

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 11 Ekim 2018 – 17:23

10 Ekim 2018 Çarşamba – Çocuklar Duymasın 52. Bölüm | Haluk ve Meltem’i günlerdir uzaktan takip eden ve son zamanlarda dikkat çekmeye başlayan kişinin kim olduğu ortaya çıktı!
Çocuklar Duymasın son bölümde, son zamanlarda tüm aileyi yakından takip eden gizemli adam giderek merak uyandırmaya başlar. Haluk ve Meltem’i, sonra Havuç’u adım adım izlemeye başlar. Bir akşam Haluk ve Meltem’in evine gelir. Tüm düğümler burada çözülür. Haluk, adamı görür görmez hatırlar, aynı zamanda Emine ve Meltem de daha önce gördüklerini ve şüphelendiklerini dile getirir. Haluk, kimliğini merak ettiği bu kişiyi yaka paça içeri alır. Tam polis çağıracakken olayın iç yüzü ortaya çıkar. Peki günlerdir herkesi tedirgin eden bu adam aslında kimdir? Ne için aileyi takip etmiştir? İşte cevabı…52. Bölüm Özet:Tuna’nın Başı Milyonluk Yüzük Yüzünden Belaya Giriyor!
Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark eder ve şüpheli adamı köşeye sıkıştırır. Günlerce Haluk’un, Meltem’in, Zeynep’in, Havuç’un ve Emine’nin peşinde olan şüpheli adamın gerçek kimliği ortaya çıkar. Şüpheli adam kimdir ve Çetinoğlu ailesinden ne istemektedir, büyük merak konusudur.
Öte yandan Tuna yeni bir reklam filmi üzerinde çalışmaya başlar. Çok değerli bir tek taş yüzük için reklam kampanyası hazırlaması gerekmektedir. Herkes Tuna’nın reklam kampanyası için Haluk ve Meltem’in evinde bir araya gelir ve hep birlikte düşünmeye başlarlar. Ancak yaşanan bir karışıklık sonucunda yüzük ortadan kaybolur.Tuna’nın başı fena halde derttedir. Yüzük nerededir?
Havuç yeni işiyle ilgili çok mutludur. Ancak hacklenmenin şokunu üstünden tam atmışken yepyeni ve daha büyük bir sorunla baş başa kalır. Havuç’u çok kötü bir sürpriz beklemektedir.Konu & Hikaye:Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.Yapım : Birsel Film
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan ErezOyuncu Kadrosu:
Sezgi Sena Akay (Nalan)
Barış Arda Hacıoğlu (Kenan)
Selçuk Özer (Azmi)
Nurseli İdiz (Perihan)
Meltem Pamirtan (Vesime)
Kemal Okan Özkan (İlhami)
Emre İğdemir (Engin)
Erdoğan Aydemir (Kutsi)
Tuğçe Baltalı (Hayat)
Ceylan Yılmaz (Aslı)
Sibel Aytan (Selin)
Özge Akdeniz (Gonca)
Emin Gümüşkaya (Remzi)
Rukiye Sarıdemir (Cemile)
Kübra Akın (Gülüm)
Anıl Kerimoğlu (Sinan)
Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00’da…

Etiketler:

Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.