Gözyaşlarınızı Tutun, Çok Güzel Bir İlahi, Yeni ilahiler, Muhteşem İlahiler, Zikirli İlahiler 2018

Url

Allah ve peygamber sevgisini konu edinen ilahiler arasından seçtiğimiz Gözyaşlarınızı Tutun, Çok Güzel Bir İlahi, Yeni ilahiler, Muhteşem İlahiler, Zikirli İlahiler 2018 başlıklı video şimdi sizlerle.


Hemen hemen her dinde var olan ilahiler, Müslümanlar arasında da kendi Allah ve Peygamberlerini övmek ve Allah’a dua etmek için kullandığı bir ibadet türüdür. İlahilerin kutsiyeti muhteviyatında barındırdığı Allah ve peygambere yazılmış olan övgü dolu sözlerden ve yakarışlardan ötürüdür. Küçük çocuklar için dini sevdirmenin en etkili yöntemlerinden olan ilahiler yetişkinler için de duygu yüklü dörtlükler barındırmaktadır. İlahilerin kendilerine has ezgileri vardır ve dörtlüklerden oluşur. İlahi denilince ilk akla gelen Yunus Emre hazretleridir. Yunus Emre kullandığı basit üslubu ile halk arasında son derece popülerdir.

Youtube’de Olduğu Gibi İnstagramda’da En Güzel, En Yeni , En Güncel İlahileri Dinleyin.İnstagram Adresimiz:https://www.instagram.com/ilahibahcesi/Yeni ilahiler, Muhteşem İlahiler, Zikirli İlahiler 2018yeni ilahi,yeni ilahiler,yeni ilahiler 2018,yeni ilahiler dinle,abdurrahman önül yeni ilahileri,menzil yeni ilahileri,yeni ilahiler arapça,yeni ilahiler zikirli,yeni ilahi 2018,yeni ilahi klipleri,yeni ilahi menzil,en yeni ilahiler,en yeni ilahiler 2018,en yeni ilahi 2018

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.