Güldür Güldür Show 42. Bölüm Tek Parça Full HD

Url

BKM bünyesinde oluşturulan içeriklerden birisi olan Güldür Güldür Show 42. Bölüm Tek Parça Full HD adlı video da sizleri eğlendirmeye devam ediyoruz!


Beşiktaş kültür merkezi çatısı altında toplanan onlarca proje ve birbirinden yetenekli tiyatrocuların bir arada ürettiği yapımları izlemeye doyum olmuyor. Güldür Güldür Show 42. Bölüm Tek Parça Full HD ve çok daha fazlası Qwez ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Kaliteli vakit geçirmek, ve hatta internette izleyecek bir şey bulamıyorum, acaba ne izlesem? sorularını unutturan Qwez en güncel içeriklerinden birisini daha sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Herkese iyi seyirler, iyi eğlenceler.
Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmenliğini Meltem Bozoflu’nun yaptığı “Güldür Güldür Show” her hafta, günlük hayatın içinden aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa kadar birçok konuyu kendi mizah anlayışları ve yeni yaklaşımlar ile tekrar ortaya koymakta. Ali Sunal’ın sunumuyla ortaya konulan gayet komik ve kahkahanın hiç durmadağı skeçlerin oyuncu kadrosunda ise Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Kıvanç Baran Aslan, Korhan Hepduran gibi isimler yer alıyor.► Jet Sosyete Kanalına ABONE OLUN: https://goo.gl/uZTqFD► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH#bkm #güldürgüldürshow #beşiktaşkültürmerkezi #güldürgüldür #güldürgüldürbilal #şevket #mesut #doğarutkay
Read more
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.