Hacivat İle Karagöz: İstanbul – Kısa Film

Url

Sinema kültürü geliştikçe kaliteli yapımlarda birbiri ardına izleyicisi ile buluşuyor. Hacivat İle Karagöz: İstanbul – Kısa Film adlı videoda da olduğu gibi güncel, izlenilesi videoların yanı sıra Nostaljik içeriklere de yer verilen Qwez Sinema sayfasında kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Hızlı arayüzü ve özellikle Mobil kullanıcılar için reklamsız video izleme seçeneği ile Qwez sizlere iyi eğlenceler diler!


Sadece full filmlerin değil aynı zamanda özel sahneler derlemeler gibi çeşitli sinema içeriklerinin de bu kategoride yer alacağını anımsatmakta fayda var.

Hacivat İle Karagöz: İstanbul – Kısa Film | İzlesene.com

Açıklama

Yükleyen: Alkışlarla Yaşıyorum
Yüklenme Tarihi: 24 Haziran 2018 – 01:06

Hacivat ile Karagöz, iş imkanları geniş olan, taşı toprağı altın olarak değerlendirilen İstanbul’a giderler. Ancak, İstanbul’a gitmek kendi fikirleri değildi, lakin İstanbul’a gidebilmek için bilet parasını alabilecek kadar parayı kazanabilme kabiliyetine hakim vasıflı insanlar değillerdi. Ayrıca, insanları küfürsüz ve cinsel espiri olmadan güldürme amacını güten Hacivat ile Karagöz İstanbul’a, dönemin ünlü prodüksiyoncusu Güneş tarafın’dan gönderilmişlerdir. Bu iki komedyenin İstanbul’a gönderilme sebebi ise kendilerini rezil ederek Güneş’in diğer alternatif filmlerinin değerini arttırmak. Tabi, Hacivat ve Karagöz’ün Güneş’in bu planlarından haberi yok. Binlerce yıl onlarca medeniyete ve topluma isafirperver olan İstanbul, Hacivat ve Karagözün geldiği gün misafirperver olmamakta kararlıydı. GTA Vice City’den esinlenerek çekilen bu filmin senaryosu Abdusselam Bezirgan tarafından yazılmış olsada Oğuz Kaan Cevahir tarafından yönetilmiştir.

Etiketler:
kısa fılm

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize erişerek çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.