Halsey – Strangers ft. Lauren Jauregui

Url

Türkiye de ve tüm Dünya da dinlenilen en popüler şarkılardan biri olan Halsey – Strangers ft. Lauren Jauregui adlı şarkının klibi ile sizlerleyiz!


En hit müzikleri klipleri ile Qwez de bulabilirsiniz. En çok dinlenilenler listesi ile devamlı olarak güncellediğimiz Müzik kategorisinde mutlaka tarzınıza uyacak birşeyler bulacaaksınız.
Halsey – Strangers ft. Lauren Jauregui Şarkı sözleri ve klip görüntüleri şimdi sizlerle

order deluxe box set, limited edition vinyl & more in the official store: https://halsey.lnk.to/hfkDL/halseymanualorder album on iTunes: https://halsey.lnk.to/hfkDL/itunessave hopeless fountain kingdom on Spotify: https://halsey.lnk.to/hfkpresaveorder deluxe edition CD on Target.com: https://halsey.lnk.to/hfktargetorder Urban Outfitters exclusive red-splattered clear vinyl: https://halsey.lnk.to/hfkuovinylFollow Halseyhttp://iamhalsey.comhttp://twitter.com/halseyhttps://www.facebook.com/HalseyMusichttp://instagram.com/iamhalseyFollow Lauren Jauregui https://twitter.com/LaurenJauregui https://www.facebook.com/LaurenJaureg… https://www.instagram.com/laurenjaureguiMusic video by Halsey performing Strangers. © 2018 Astralwerkshttp://vevo.ly/oP5qN5
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.