Haluk Geçmişinde Ne Yaşadı? – Hayat Bilgisi 33. Bölüm

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Haluk Geçmişinde Ne Yaşadı? – Hayat Bilgisi 33. Bölüm adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Haluk Geçmişinde Ne Yaşadı? – Hayat Bilgisi 33. Bölüm videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Barbi’nin babası Ortega ile konuşmuş kızının mutluluğu için ayrı kalmalarını istemiştir. Bu durumun para yüzünden olduğunu düşünen Ortega internet üzerinden bahis oynamış, Arif ile birlikte altından kalkamayacakları bir borcun içine girmiştir. Barbi ise babasının baskısından bunalıp evden ayrılmış Bahar öğretmende kalmaya başlamıştır. Bu arada Cumhur ve Hidayet Hocanın kitapları piyasaya çıkmış okulda bir kutlama yapılmaktadır. Amil para kazanma hevesiyle çıkan yemek kitabından almış, okulda imza günü düzenlemektedir. Ama korsan kitap Amil Bey’in planladığı paraları kazanmasına engel olur. Tüm bunlar olurken Körpenaz düşüp bacağını incitmiştir. Körpenaz’ın SSK’lı olacağını söylediği halde yaptırmayan Bülbül’ün başı derttedir. Çünkü Körpenaz köyüne dönmeye karar verir.
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.