HAVUZUN ALTINDA AĞIRLIK KALDIRMAK !!

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış HAVUZUN ALTINDA AĞIRLIK KALDIRMAK !! adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren HAVUZUN ALTINDA AĞIRLIK KALDIRMAK !! videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

HAVUZUN ALTINDA AĞIRLIK KALDIRMAK !! videomuz sizlerle.Arkadaşlar bugün Delphin İmperial Otellerinin havuzlarına Fitness salonlarında görmeye alışkın olduğunuz ağırlıklarla girdik. Su altında deniz altında havuzun içinde ağırlık kaldırırsak ne yaşayacağımızı test ettik. Su altında nefes tutmak bile zorken üzerine birde çılgınca ağırlık ekledik. İyi seyirler.Fester Abdü https://www.instagram.com/delimine0/İrtibat & İşbirliği:Türkiyenin En İyi YouTube Kanalıdelimine@creatorstation.com
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.