İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Leyla’nın kim öldürdüğünü açıklıyor Son Dakika Haberler

Url

Türkiye ve Dünya dan son dakika haberlerini Qwez de takip etmek için sırada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Leyla’nın kim öldürdüğünü açıklıyor Son Dakika Haberler adlı video var!


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Leyla’nın kim öldürdüğünü açıklıyor Son Dakika Haberler adlı bu videoda sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! Merak edilen ve en çok konuşulan haberleri bizimle takip etmek için sitemize abone olmayı unutmayın!

AYAZBEY KANALINA ABONE OLUNAğrı’da ailesiyle bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde 18 gün önce kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir, kaybolduğu köyde ölü bulundu. Ekipler bugün küçük Leyla’nın cansız bedenine ulaştı. İHA muhabirinin NTV’ye verdiği bilgilere göre Minik Leyla’nın cansız bedeninin evinin 3 km uzaklığında toprağa gömülü şekilde bulunduğu ve ekipler tarafından topraktan çıkarıldığı öğrenildi. Bölgenin daha önce didik didik arandığı belirtildi. Leyla’nın bedeninin bugün oraya bırakıldığı tahmin ediliyorAğrı’da 18 gün önce Ramazan Bayramı’nın birinci günü kaybolan Leyla Aydemir’den acı haber geldi. Küçük Leyla dedesinin köyünde ölü bulundu.LEYLA 18 GÜNDÜR ARANIYORDUAğrı’nın merkeze bağlı Bezirhane köyünde, 15 Haziran sabahı kaybolan Leyla Aydemir’i arama çalışmaları 18 gündür devam ediliyordu. Leyla için AFAD ve sağlık ekipleri ile JAK timinin ve korucular seferber olmuştu.LEYLA 18 GÜNDÜR ARANIYORDUAğrı’nın merkeze bağlı Bezirhane köyünde, 15 Haziran sabahı kaybolan Leyla Aydemir’i arama çalışmaları 18 gündür devam ediliyordu. Leyla için AFAD ve sağlık ekipleri ile JAK timinin ve korucular seferber olmuştu.KAYBOLDUĞU KÖYDE DERE KENARINDA BULUNDULeyla’yı arama çalışmalarını sürdüren Van AFAD ekipleri, bugün Leyla’nın cansız bedenini kaybolduğu köyde Kurudere mevkiinde dere kenarında bulundu.BULUNDUĞU BÖLGE DAHA ÖNCE ARANDIMinik Leyla’nın cansız bedeni evinin bulunduğu noktadan 3 km uzakta bulundu. Bölgenin daha önce didik didik arandığı belirtildi. Cansız bedeninin bugün oraya bırakıldığı belirtiliyorMİNİK LEYLA’YI TOPRAĞA GÖMMÜŞLERİHA muhabirinin NTV canlı yayından verdiği bilgilere göre Minik Leyla’nın bedeninin toprağa gömülü şekilde bulunduğu ve ekipler tarafından topraktan çıkarıldığı öğrenildi.KÖY İÇERİSİ DİDİK DİDİK ARANMIŞTIKöy içerisindeki metruk yapılar, kuyular, dere ve sazlık alanlar gibi yerlerde aramalar, Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezinden (JAKEM) getirilen kadavra ve ceset arama köpekleri “Mavi” ile “Modül” ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığına (JAK) bağlı 10 kişilik arama kurtarma ekibinin katılımıyla yapılmıştı.GELEN İHBARLARIN ÇOĞU ASILSIZ ÇIKTILeyla’nın bulunabilmesi için şu ana kadar gelen ihbarların tümünü değerlendiren özel ekip, yaptığı çalışmalarda ihbarların asılsız olduğu sonucuna ulaştı.EVİN KAPISINDA OYUN OYNARKEN KAYBOLMUŞTUAğrı kent merkezinde oturan Nihat ve Şükran Aydemir çifti, bayramda çocukları Leyla Aydemir’i de yanlarına alarak 15 kilometre uzaklıktaki Bezirgan Köyü’ne gitti. Köy mezarlığını ziyaretlerin ardından Nihat Aydemir, kızını babasına ait evin önüne bırakıp içeri girdi. Yaklaşık 15 dakika sonra evden çıkan baba bir daha Leyla Aydemir’e ulaşamadı. Minik Leyla 18 gündür her yerde aranıyordu.AĞRI VALİSİ AÇIKLAMA YAPACAKAğrı Valisi Süleyman Elban’ın konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.#Leyla#Ağrı#LeylaAydemir#minikleyla#küçükleyla#minikleylaölübulundu#bezirhane#İHA#NTV#Leylaöldürüldümü?#AğrıValisi#SüleymanElban
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.