İkimizin Yerine 35. Bölüm Fragman (12 Ekim Cuma) Full HD izle

Url

Türkiye’nin ve Dünya’nın en beğenilen dizilerine şimdi İkimizin Yerine 35. Bölüm Fragman (12 Ekim Cuma) Full HD izle adlı video ile devam ediyoruz.


Qwez ile her daim en günceli ve nostaljiyi harmanlıyoruz.

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 11 Ekim 2018 – 17:30

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) 34. Bölümüyle 11 Ekim 2018 Perşembe Akşamı Saat 16:10’da!…ANANDİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKESevilen dizi İkimizin Yerine’de bugün Sughna’nın düğün hazırlıkları eve hareket getirir. Dadisa, düğün ritüellerinin eksiksiz yerine getirilmesi için herkese emriler verir.35. Bölüm Özet:Sughna’nın düğünü için tüm ev halkı uğraşır. Dadisa, törenin adetlere göre yapılmasını ister. Bunun için Sumitra’ya yüklenir. Sumitra, hem kızından ayrılacağı için hem de uzun zamandır kardeşini görmediği için üzgündür. Bunu fark eden kocası Sumitra’nın kardeşini, düğüne davet ederek sürpriz yapar. Ancak Sumitra, Dadisa’nın kardeşini aşağılamasından korkar. Öte yandan Phulli, dul olduğu için nikah törenine katılması yasaktır. Bunu öğrenen Jagdish ile Anandi onun için üzülür. Jagdish, Phulli’yi gizlice törene sokacağını söyler. Jagdish, bu yaptığı ile Anandi’yi tehlikeye attığının farkında değildir. Konu & Hikaye:Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de… Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir.
Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi?Künye :
Dizi adı: Balika Vadhu –İkimizin Yerine
Yönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav
Senaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman Manaktala
Türü: Drama, RomantikOyuncu Kadrosu:
Toral Rasputra
Pratyusha Banerjee
Avika Gor
Surekha Sikri
Vibha Anand
Janvi Chheda
Shashank Vyas
Shashank Vyas
Smita Bansal
Vimarsh Roshan
Neha Marda
Saptrishi GhoshÇocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da ekranlarda…

Etiketler:
ikimizin yerine, yabancı dizi, Dizi Fragmanları, Pratyusha Banerjee, Toral Rasputra

Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.