Kalbimin Sultanı 5. Bölüm – Sultan Mektubu Okuyacak mı?

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Kalbimin Sultanı 5. Bölüm – Sultan Mektubu Okuyacak mı? adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Kalbimin Sultanı 5. Bölüm – Sultan Mektubu Okuyacak mı? videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Kalbimin Sultanı’na dair her şey startv.com.tr’de → https://www.startv.com.tr/dizi/kalbim…Kalbimin Sultanı’na Abone Olmak İçin →http://bit.ly/klb-sltn-dd-subBiri Osmanlı Hükümdarı, diğeri Batılı, özgürlüğüne düşkün bir Rus kızı… Mahmut ve Anna… 5. Bölüm Özet:Anna, babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud’a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud’a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde her şeyin altüst olacağının farkındadır. Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa’nın adını vermiştir. Her yerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultan’ı tekrar kazanmanın peşindedir.Yapım: Maya Productions InternationalYapımcı: Burhan ÖzkanSenarist: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç ÜnsalYönetmen: Kerem Çakıroğlu, Eda TeksözOyuncu Kadrosu:2. Mahmut: Ali Ersan DuruAnna: Aleksandra NikiforovaEsma Sultan: Emel ÇölgeçenNamık Paşa: Tansel ÖngelHoşyar Sultan: Beste KökdemirHalet Efendi: Tuncer SalmanMusa / Silahtar Ağa: Taner RumeliAmber Ağa: Bülent SeyranZahir / Has Odabaşı: Sadi Celil CengizAşubcan Sultan: Açelya Devrim YılhanSineperver Sultan: Itır Esen
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.