Kalbimin Sultanı 8. Bölüm (Final) – Kalbimde Başka Biri Var

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Kalbimin Sultanı 8. Bölüm (Final) – Kalbimde Başka Biri Var adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Kalbimin Sultanı 8. Bölüm (Final) – Kalbimde Başka Biri Var videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Kalbimin Sultanı’na dair her şey startv.com.tr’de → https://www.startv.com.tr/dizi/kalbim…Kalbimin Sultanı’na Abone Olmak İçin →http://bit.ly/klb-sltn-dd-sub8. Bölüm Özet:Sultan Mahmud, yeniçerilerin ayaklanmasını bastırmıştır. Yağan yağmur tüm yangınları söndürmeyi başarmış olsa da yeniçerilerin huzursuzluğu ve tekrar ayaklanma ihtimaline Sultan Mahmud’un bulacağı yol ne olacaktır? Sefir Dimitri’den destek alan Esma Sultan bir yol arayacak, Halet Efendi’nin yeniçerileri ve paşaları Sultan Mahmud’a karşı tekrar kışkırtmaya çalışacaktır.Esma Sultan, Gülfidan’ın izdivaca hazır olduğunu Sultan Mahmud’a aktarmış ama damadın Silahtar Ağası Musa olması gerektiğini söylemiştir. Sultan Mahmud, Gülfidan ile izdivacı hakkında konuşursa Esma Sultan’ın oyununun ortaya çıkması an meselesi olacaktır. Esma Sultan şimdilik tahtı kazanmış olamasa da aşkta kazanmaya kararlıdır, Namık Paşa’dan vazgeçmeyecektir.Ayaklanma sırasında Sultan Mahmud’u yalnız bırakmayan Anna, Sultan Mahmud’a olan hislerinin artık farkındadır. Bir taraftan muhbirlik bir taraftan haremin parçası olamayacağı gerçeğiyle yüzleşecektir. Hoşyar Sultan, Sultan Mahmud’un Anna’ya hediye ettiği piyano’yu öğrenince daha da hırslanacak, Anna’nın gizlediği şeyleri ortaya çıkartmak için bir koz bulacaktır.Yapım: Maya Productions InternationalYapımcı: Burhan ÖzkanSenarist: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç ÜnsalYönetmen: Kerem Çakıroğlu, Eda TeksözOyuncu Kadrosu:2. Mahmut: Ali Ersan DuruAnna: Aleksandra NikiforovaEsma Sultan: Emel ÇölgeçenNamık Paşa: Tansel ÖngelHoşyar Sultan: Beste KökdemirHalet Efendi: Tuncer SalmanMusa / Silahtar Ağa: Taner RumeliAmber Ağa: Bülent SeyranZahir / Has Odabaşı: Sadi Celil CengizAşubcan Sultan: Açelya Devrim YılhanSineperver Sultan: Itır Esen
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.