Karşınızda iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR — Apple

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Karşınızda iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR — Apple adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Karşınızda iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR — Apple videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Yepyeni üç aygıt. iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR. Tam ekran tasarım. Daha hızlı, daha gelişmiş Face ID. A12 Bionic, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en akıllı ve en güçlü çip. Portre moduna sahip, çığır açan kamera sistemi ve yazılım destekli, ayarlanabilir alan derinliği özelliği. Ve çok daha fazlası.Daha fazla bilgi için: https://www.apple.com/tr/iphone/Müzik: obylx https://itunes.apple.com/us/artist/ob…
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.