KİM BENİ DAHA ÇOK TANIYOR ? – ANNEM VS EŞİM (BÜYÜK KAPIŞMA)

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış KİM BENİ DAHA ÇOK TANIYOR ? – ANNEM VS EŞİM (BÜYÜK KAPIŞMA) adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren KİM BENİ DAHA ÇOK TANIYOR ? – ANNEM VS EŞİM (BÜYÜK KAPIŞMA) videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Bu videoda Annem ve eşim karşı karşıya geliyor !! Sorduğum sorular karşısanda bakalım kim beni daha iyi tanıyor ? Arkadaşlar videoyu çekerken ailecek çok eğlendik ve güldük 🙂 Umarım sizde aynı şekilde eğlenir ve gülersiniz :)Videolarımı beğendiyseniz kanalıma “abone olup” bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. http://www.instagram.com/firatsobutay…Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay 🙂 . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım 🙂 Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)NEDEN KANAL AÇTIM ? – MERAK ETTİKLERİNİZ (TEASER)https://youtu.be/Olt4xVEx6bk300.000TL’ LİK #HAYALİMDEKİ ARABA İLE BİR GÜN (1964 MUSTANG )https://youtu.be/KQx31QK6T6sALPER’DEN İNTİKAM ALDIM! (BOYADIM) #FIRATINGÖREVİ-1https://youtu.be/tzJgbaCACH03.5 METRE DEV ADANA DÜRÜM YAPTIK!! 💸(500 TL)💸https://youtu.be/9lggYiWb_GMKİM BENİ DAHA ÇOK TANIYOR ? – ANNEM VS EŞİM (BÜYÜK KAPIŞMA)
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.