Komik BMB (2014) | Episod 11

Url

Gülmek ve eğlenmek isteyenlerin yeni adresi Qwez de Komik videolar serimize Komik BMB (2014) | Episod 11 adlı video ile devam ediyoruz.


Daima günceli takip eden video sitesi Qwez, Türkiyedeki bir çok içerik platformundan en güncel ve en çok izlenen videoları derleyerek sizlere daima kaliteli içerikler sunar. Komik BMB (2014) | Episod 11 adlı videoda olduğu gibi bu kategoride yayınlanan tüm videolar maximum 24 saatlik bir geçmişe sahip olabilir. Bu nedenle Qwez, internette ne izlesem düşüncesinin sıkça yaşandığı şu günlerde en büyük yardımcılarınızdan birisi olmak için geldi! iyi seyirler…

Tonton episod penuh di :http://www.tonton.com.myhttp://www.xtra.com.myProgram yang dihoskan oleh pelakon Taiyuddin Bakar atau lebih mesra dengan panggilan Tai ini juga akan membawa penonton melihat gelagat anak didik serta perkara-perkara yang bakal terjadi ketika mereka menghadiri kelas latihan dan juga perkara-perkara yang berlaku semasa mereka membuat persiapan untuk berentap di pentas BMB. Selain itu, penonton juga boleh mengikuti perkembangan para anak didik BMB menerusi program 2 minit, BLOG BMB setiap hari Isnin hingga Jumaat jam 10.00 pagi dan 1.00 pagi.
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.