Kördüğüm 341. Bölüm Fragman (13 Temmuz Cuma)

Url

En popüler diziler Qwez ile takip edilir! sıradaki dizi Kördüğüm 341. Bölüm Fragman (13 Temmuz Cuma) adlı video ile sizlerle buluşuyor.


Dizilerde geçen efsane replikler, izlemeye değer görsel efektler ve unutulmaz kesitleri ile Qwez Dizi kategorisinde onlarca içerik ile buluşabilirsiniz. ve Kördüğüm 341. Bölüm Fragman (13 Temmuz Cuma) adlı video bunlardan yalnızca 1 tanesi! Şimdi eğlence vakti… Tv ekranlarından hemen sonra Qwez sizler için en sevilen dizileri listelemeye decam ediyor!

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018 – 17:34

Kördüğüm (Uttaran) 341. Bölümüyle 13 Temmuz 2018 Cuma Akşamı Saat 16:10’de!…METHİ MAİYYA’YA İNANACAK MI?Sevilen dizi Kördüğüm’de bugün Ambika, Maiyya’yı gözden düşürmek için hilelerine devam eder. Kendi kırdığı cam şişenin üzerinde yürüyen Ambika, bu konuda Maiyya’yı suçlar.341. Bölüm Özet:Ambika, yaptığı kötülüklerin sorumlusu olarak Maiyya’yı göstermek için elinden geleni yapar. Ayağına cam kırıklarını batıran Ambika, kanlar içinde tüm aileyi başına toplar ve Maiyya’nın kendisine tuzak kurduğunu söyler. Akash ve Sankrant annesinin yaptıklarına anlam veremez ve Ambika’yı korur. Bu olayın üzerine Maiyya’nın Raghor’u hapise attırdığı ses kaydı ortaya çıkar. Raghor ele geçirdiği kasedi tüm ev halkına dinletir. Akash annesi adına Raghor’dan özür diler. Herkes Maiyya’ya sırt çevirir. Maiyya’nın tek umudu Methi’dir. Methi’nin kendisine inanacağını düşünen Maiyya ona gerçekleri anlatmaya karar verir. Methi, Maiyya’ya inanacak mı?Konu & Hikaye:Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Senaryo:Mitali
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak ekranlarda izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha…Oyuncu Kadrosu:
Tina Dutta
Rashami Desai
Sreejita De
Mrunal Jain
Vikas Bhalla
Gaurav Chopra
Mrunal Jain
Ajay Chaudhary
Ayub Khan
Vaishali Thakkari
Vikas Bhalla
Pragati MeBaşka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün yeni bölümleriyle saat 16:10’da…!”Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için
>www.izlesene.com/mplay
kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler…”

Etiketler:
kördügüm, yabancı dizi, Dizi Fragmanları, Kördüğüm son bölüm, Tina Dutta, Rashami Desai

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sponsorlu Reklam