Kördüğüm 341.Bölüm Fragmanı (13 Temmuz Cuma)

Url

En popüler diziler Qwez ile takip edilir! sıradaki dizi Kördüğüm 341.Bölüm Fragmanı (13 Temmuz Cuma) adlı video ile sizlerle buluşuyor.


Dizilerde geçen efsane replikler, izlemeye değer görsel efektler ve unutulmaz kesitleri ile Qwez Dizi kategorisinde onlarca içerik ile buluşabilirsiniz. ve Kördüğüm 341.Bölüm Fragmanı (13 Temmuz Cuma) adlı video bunlardan yalnızca 1 tanesi! Şimdi eğlence vakti… Tv ekranlarından hemen sonra Qwez sizler için en sevilen dizileri listelemeye decam ediyor!

Açıklama

Yükleyen: nefer26medya
Yüklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018 – 17:31

Sevilen dizi Kördüğüm heyecan dolu 341.bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Kanal 7 Hint dizisi hayranlarını yeni diziler ile tanıştırmaya yaz döneminde de devam ediyor. Aynı çatı altında farklı şartlarda büyüyen iki kızın dramatik öyküsü Kördüğüm – Uttaran Kanal 7 ekranlarında…Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha…Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Etiketler:

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.