Kördüğüm 341.Bölüm Fragmanı – 13 Temmuz

Url

Qwez, En yeni fragmanlar serisine Kördüğüm 341.Bölüm Fragmanı – 13 Temmuz başlıklı video ile devam ediyor. Günceli ve herzaman en iyiyi takip etmek için Qwez de kalın!


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz film yada dizi bölümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kördüğüm 341.Bölüm Fragmanı – 13 Temmuz adlı video aradığınız içerik şimdi sizlerle!

Sevilen dizi Kördüğüm heyecan dolu 341.bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Kanal 7 Hint dizisi hayranlarını yeni diziler ile tanıştırmaya yaz döneminde de devam ediyor. Aynı çatı altında farklı şartlarda büyüyen iki kızın dramatik öyküsü Kördüğüm – Uttaran Kanal 7 ekranlarında…Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha…Künye:Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: MitaliOyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.