KOTA DOSTU INSTAGRAM LITE Nedir? Nasıl indirilir?

Url

Hayatımızın her alanında yer alan Teknolojilerden sadece bir tanesi olan KOTA DOSTU INSTAGRAM LITE nedir ve NASIL İNDİRİLİR sorularinin cevaplandigi video ile sizlerleyiz.


Teknolojik eşyalar, alet ve edavatların incelenmesi, nasıl kullanıldığının bilgisi, Avantaj ve dezavantajlarının yer aldığı birbirinden eşsiz videolar ile Qwez en büyük yardımcılarınızdan biri olacak! Aynı KOTA DOSTU INSTAGRAM LITE NASIL İNDİRİLİR? adlı videoda olduğu gibi. iyi seyirler.

Açıklama

Yükleyen: ShiftDelete.Net
Yüklenme Tarihi: 28 Haziran 2018 – 17:13

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.https://shiftdelete.net/kota-dostu-instagram-lite-indir1 milyar aktif kullanıcıyla artık dünyanın en büyük sosyal medya devlerinden biri olan Instagram yepyeni gelişmelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. IGTV ve Görüntülü Konuşma gibi özelliklerin hemen ardından, bu kez Instagram Lite versiyonunu duyuruldu.Instagram Lite ile dolaşımdayken az veri harcayın! Şimdilik ülkemizde aktif olmayan Lite versiyon, isminden de anlaşılacağı gibi, tam bir data hattı canavarı olan uygulamanın, paketlerimize bindirdiği yükü azaltmayı amaçlıyor.Lite versiyon tıpkı ana uygulamada olduğu gibi çalışsa da bazı kilit özellikler bulunmuyor. Fotoğraflarımızı filtreleyip paylaşabiliyor, aynı zamanda Hikayeler bölümünde dolaşabiliyoruz ama video paylaşımı ve Direct gibi özellikler kısıtlanmış durumda.Instagram Lite indirUygulamanın boyutu 573 kilobayt olarak geçiyor ve Android 5.0 üzeri işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun https://goo.gl/ylUFmZTüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/IIKYIKShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;Instagram https://goo.gl/r4AJDvFacebook https://goo.gl/k1D1JLTwitter https://goo.gl/vTwhwsGoogle+ https://goo.gl/6jRF18ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Etiketler:
Teknoloji, güncel, onlıne, ınternet, bılgısayar, telefon, Oyun Videoları

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.