Küçük Leyla’dan Acı Haber Geldi ! SON DAKİKA

Url

Türkiye ve Dünya dan son dakika haberlerini Qwez de takip etmek için sırada Küçük Leyla’dan Acı Haber Geldi ! SON DAKİKA adlı video var!


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! Küçük Leyla’dan Acı Haber Geldi ! SON DAKİKA adlı bu videoda sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! Merak edilen ve en çok konuşulan haberleri bizimle takip etmek için sitemize abone olmayı unutmayın!

Küçük Leyla’dan Acı Haber Geldi ! SON DAKİKALeyla’nın cenazesi Ağrı Devlet hastanesine getirildiRamazan bayramının birinci gününde dedesinin köyünde kaybolduktan sonra bugün 18 gün sonra dere kenarında cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in cenazesi otopsi için Ağrı Devlet Hastanesine getirildi. Cenazesinin hastaneye getirilmesinin ardından yakınları ve çok sayıda vatandaş hastaneye akın etti. Leyla’nın yakınları ve vatandaşların hastane bahçesinde ki üzüntülü bekleyişi sürüyor. Ağrı Valiliği’nce yapılan yazılı açıklamada, “15 Haziran 2018 Ramazan bayramının birinci günü kaybolan Leyla Aydemir kızımız bugün saat: 17.45 sıralarında köy merkezine üç kilometre uzaklıkta dere yatağı içerisinde maalesef cesedine ulaşılmıştır. Konuyla ilgili adli tahkikat devam etmektedir. Başımız sağ olsun” denildi.kayıp leyla,kayıp leyla bulundumu,kayıp leyla bulundu,kayıp leyla video,kayıp leyla aydemir,kayıp leyla müge anlı,kayıp leylanın videosu,kayıp leyla amcası,kayıp leyla son dakika,kayıp leyla son durum,kayıp leyla videosu,kayıp leyla öldü mü,kayıp leyla amca,kayıp leyla son gelişme,kayıp leyla babası,kayıp leyla nasıl bulundu,kayıp leyla annesi,kayıp leyla acı haber,kayıp leyla aydemir bulundumu,kayıp leyla ailesi,kayıp leyla amcası musa,kayıp leyla aranıyor,kayıp leyla bebek,kayıp leyla bulundumu müge anlı,kayıp leyla bulundumu son durum,kayıp leyla bulunuyor,kayıp leyla da son durum,kayıp dizisi leyla,kayıp leyla haberi,kayıp leyla haber,kayıp leyla ile ilgili son gelişme,kayıp leyla ile ilgili son gelişmeler,kayıp leyla ile ilgili haberler,kayıp leyla ile son gelişme,kayıp leyla ile ilgili son haber,kayıp leyla kerem,kayıp leyla müge,kayıp leyla nerede,kayıp leyla ne oldu,kayıp leyla nın son videosu,kayıp leyla nerede bulundu,kayıp leyla nın son görüntüleri,kayıp leyla oldumu,kayıp leyla öldü,kayıp leyla son,kayıp leyla son videosu,kayıp leyla son dk,kayıp leyla son haberler,kayıp leyla son durumu,kayıp leyla son görüntüleri,kayıp leyla telefon,kayıp leyla ve amcası,kayıp leyla 22 haziran,kayıp leyla 20 haziran
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.