Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi – 7. Bölüm – Firavun

Url

Fransa da yayınlanan ve orjinal adı Miraculous Ladybug & Cat Noir olan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi – 7. Bölüm – Firavun adlı video ile sizleri baş başa bırakıyoruz!


Uğur Böceği ile Kara Kedi çizgi dizisinde ana tema; kötülük timsali Hawk Moth’un akumasını mutsuz insanların üzerine salarak onları kendi amacına hizmet etmeye zorlaması ile başlayan ve Adrien ve Marinette yani Uğur Böceği ile Kara Kedi ‘nin mucizelerini almaya çalışmalarına dayalıdır. Süper kahramanlar şimdi de Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi – 7. Bölüm – Firavun adlı video ile karşımıza çıkıyor, hep birlikte izliyoruz.

Blog: Facebook: Hemen Abone Olun! ÇOĞUMUZ YAŞADIĞIMIZ TABİATIN FARKINDA OLMADAN GÜNLERİMİZİ GEÇİRİP GİDİYORUZ. OYSA HER YERDE BİZDEN FARKLI HAYATLAR VAR. Mısır da kazı sonucu bir mezarda ortaya çıkan firavun böcekleri diğer ismi bok böcekleri taş ve camdan olup üzerine limon sıkıldığı zaman hareket ediyor harfiyat . Arkadaşlar eğer dikkat ederseniz böceğn sırtında virafun suratı var.Kendi telefonumla çektim.
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.