MUHARREM İNCE CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ “HATA YAPTIM”(SON DAKİKA) izle Haberi

Url

Anlık gelişmeleri takip etmek için Qwez yeni adresiniz! MUHARREM İNCE CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ “HATA YAPTIM”(SON DAKİKA)
izle Haberi başlıklı video ile gündemi yakından takip edebilir, en yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! MUHARREM İNCE CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ “HATA YAPTIM”(SON DAKİKA)
izle Haberi adlı bu video, günceli takip edebilmeniz için sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! En çok merak edilen ve en çok konuşulan haberleri Qwez’le takip etmek için sitemize abone olmayı ihmal etmeyin!

24 Haziran seçimlerinde CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, canlı yayında “Apolet tartışmasını fazla uzattım, hata yaptım. Erdoğan 32 miting yaptı, ben 107 yaptım, yetmez! Keşke geceleri de yapsaydım” ifadelerini kullandı.”KILIÇDAROĞLU, ADAYLIĞINI NE ZAMAN AÇIKLAYALIM” DİYE SORDUİşte İnce’nin konuşmasından satır başları:”Kılıçdaroğlu sizi aday göstermek zorunda mı kaldı?” sorusuna İnce, ” Kemal Kılıçdaroğlu, “Yaptığımız anketlerde senin ismin ön plana çıktı” dedi. “Ne zaman açıklayalım” diye sordu, ben de onun zamanını ben belirlemek istiyorum dedim ve sürece başladık” cevabını verdi.”PEK ÇOK İNSAN DESTEK VERDİ”İnce, “Sayın Kılıçdaroğlu sürekli aradı, ben kimseye haksızlık etmem, ne gerekiyorsa yaptı ama bazı yerlerde çok can sıkıcı şeyler oldu. Örgüte çok teşekkür ederim çok çalıştılar, bir iki küçük can sıkıcı şey oldu, insanlar o sıcakta CHP üyesi olsun olmasın pek çok insan kampanyaya destek verdi. Sadece 15 milyon bana oy veren değil, güvenlik kuvvetleri de harika şeyler yarattılar. Gençler sosyal medyada harika şeyler yarattılar” ifadelerini kullandı.”BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ”Seçimlerde büyük destek gördüklerini ifade eden İnce, “Kampanyaya öylesine asıldılar ki evde insan kalmadı, hepimiz oyduk. Bir şey kırdık, 41 yıl sonra 30 barajını aştık. Başarılı olmak seçimi kazanmaktır, ben ona inanırım. Yani ben 22’ye başarı demem. Ben 31’e de başarı demem, 50+1’dir başarı ama ben bitti demeden bu iş bitmez onu da söyleyeyim” dedi.”APOLET TARTIŞMASINI FAZLA UZATTIM”Seçim sürecinde bazı hataları olduğunu itiraf eden İnce, “Hatalarım var biliyorum; Apolet tartışmasını fazla uzattım. Erdoğan 32 miting yaptı ben 107 yaptım, yetmez keşke geceleri de yapsaydım” dedi.ekonominatonato zirvesi 2018erdoğan toprakengin altayali arif özzeybektrumpnato zirvesimacronmuharrem ince habertürkhabertürk yayın akışımuharrem ince hangi kanaldadidem arslan yılmaztrump erdoğanerdoğan dolarerdoğan trumperdoğan nato zirvesihabertürk muharrem ince konukmuharrem ince canlımuharrem ince kaç yaşındamuharrem ince canlı yayınhabertürk muharrem incemuharrem ince haberturkmuharrem ince bu akşam hangi kanaldamuharrem ince açıklamasıhaberler “son dakika” haber “son dakika haberleri” “haberler son dakika” “son haber” “güncel haberler” “en son haber” “son dakika haberleri internet” “sondakika haberler” “yeni haberler” “son dakika haberler haberi” “en son dakika haberleri” “en yeni haberler”chp, halktv, meral akşener, muharrem ince, muharrem İnce, muharrem, seçim, cumhurbaşkanlığıseçim, recep tayyip erdoğan, cumhurbaşkanlığı, halk tv izle, muharrem ince miting, halktv, chp, meral akşener, muharrem, cumhurbaşkanı, kemal kılıçdaroğlu, muharrem ince cnn türk, muharrem ince nagehan alçı, ee sana baktım recep, muharrem ince ntv, muharrem ince star tv, muharrem ince komik, chp cumhurbaşkanı adayı, mhp, millet ittifakı, nagehan alçı, kürtaj yapıyoruz
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.