Nahidə Babaşlı – Saydım (Cover)

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Nahidə Babaşlı – Saydım (Cover) adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Nahidə Babaşlı – Saydım (Cover) videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Nahidə Babaşlı. Saydım (cover) Ogün SanlısoySaydım Şarkı Sözleri:Geceler boyu sesine uyandım Sen sandım ellere uzandım Sana değil kendime kızardım ben Sen giderken Aramadım ama elim gitti telefona Soramadım ama kalbim yine yan yana Saramadım o belinden bir daha Sen giderken Saydım kaç gün oldu Saydım kaç gece doldu Saydım her gün aynı dön Dön istersen Ben isterken DÖNKanala Abone OLhttps://www.youtube.com/channel/UCQvn…Rec, Mix: Mastering and Video creator by: Ağasi Nəsirov@agasinesirovofficialGitar: @guseynov.orxan
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.